Apie mus

Sveiki atvykę į mūsų puslapį

Savo veiklą pradėjome 2007 metais. Esame jauna, bet ambicinga įmonė, kelianti sau vis naujus tikslus ir siekianti kuo maksimaliau patenkinti savo krašto žmonių poreikius ir lūkesčius.

Pagrindinės mūsų įmonės veiklos kryptys yra mažmeninė prekyba viskuo, ko reikia žemės ūkio technikai ir automobiliams (atsarginės dalys, padangos, alyva, akumuliatoriai, automobilių remonto įrankiai ir t.t.), darbo apranga, buitinių suskystintų dujų balionais, trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis profesionaliam ir individualiam naudojimui. Teikiame krovinių pervežimo EB ir Lietuvoje, autobuso nuomos, agroserviso (žemės darbai, šienavimas), vejos priežiūros, nuotekų išvežimo  paslaugas.

2010 metais buvo atidarytas ir iš karto pelnęs klientų pripažinimą lengvųjų automobilių diagnostikos ir remonto servisas. Teikiamų paslaugų sąrašas vis ilgėja atsižvelgiant į klientų poreikius ir pageidavimus.

Prabėgę veiklos metai ir kylanti apyvarta leidžia manyti, kad esame reikalingi klientams, užsitarnaujame vis didesnį autoritetą ir teisinga linkme plėtojame savo verslą.

Norėdami visiškai patenkinti klientų poreikius dirbame su daugeliu patikimų tiekėjų, rinkdamiesi optimaliausius kainos ir kokybės santykius.